Sektörün Tercihi

MARMARiS MUTFAK

Ustalar işini bilir

end%25C3%25BCstriyel-mutfak-4_edited_edi

En Kaliteli

Endüstüriyel

Mutfak Ekipmanları

 

2005 Yılından Bugüne...

Marmaris Mutfak Ailesi, Satış & Pazarlamasını yaptığı ürünlerde, insan yaşamına değer veren, kaliteyi ilke olarak benimseyen, yılların vermiş olduğu tecrübe ve işbirliği ile değişimlere açık, kendisine duyulan güvenin sorumluluğuyla istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

technical-support-137-1087325.png

Profesyonel Destek

kalite.png

Kaliteli
Ürünler

project-management-2-536854.png

Projelendirme

Geniş Ürün
Yelpazesi

Wok_edited_edited.jpg

Mutfak Ekipmanları

Şenlikli Masa Üstü

Misyonumuz

Ekibimizle birlikte faaliyet gösterdiğimiz alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayıp, beklentileri

en üst seviyede karşılayacak çözümler üretirken; sektöre, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri devamlılıkla arttırmak

Vizyonumuz

Kalite, hizmet ve değerlerimizden ödün vermeden her mutfakta bize yani Marmaris Mutfak ailesine ait bir dokunuşu var etmek ve müşterilerimizle geleceği şekillendirmek.

Hedefimiz

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz tarafından tercih edilen firma olmak, Eşitlik ve çeşitlilik konusunda sektöre örnek olmak, toplumu güçlendirmek ve çevreye duyarlılığını devam ettiren bir firma olmak

 

Hakkımızda

Marmaris Mutfak Ailesi, 2009 yılında, sektöründe yenilikci ve öncü çözümler üretmeyi hedefleyerek sorumluluk bilinciyle kuruldu. Türkiye çapında, konusunda lider markaların bölge temsilciliğini yapmakta olan Marmaris Mutfak, bölgede sektörünün ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini de takip ederek; Endüstriyel Mutfak & Set Üstü Ürünler, Cam ve Porselen Ürünler başta olmak üzere, sektörümüzün ihtiyaç duyduğu birçok ana ve ara ürünü bünyesinde bulundurmaktadır. Odak noktası "Müşteri" olan Marmaris Mutfağın amacı; her geçen gün değişen ve ihtiyaçlarının farkında olan müşteri kitlesinin yaşamlarına özel çözümler sunarak hizmet vermektir. Marmaris Mutfak Ailesi, Satış & Pazarlamasını yaptığı ürünlerde, insan yaşamına değer veren, kaliteyi ilke olarak benimseyen, yılların vermiş olduğu tecrübe ve işbirliği ile değişimlere açık, kendisine duyulan güvenin sorumluluğuyla istikrarlı bir şekilde büyümektedir.

Hizmette Kalite
En Kaliteli Sunum Ekipmanları
Kahvaltı Setleri

Sunum Sizden

KALiTE Bizden

 
 
Bize Yazın...

Formunuz gönderildi.

Mağazalarımız

Marmaris Mağaza 

Siteler-Armutalan Mh. Şehit Pol.

Nedip Eker Cd. No:16/Z1

Tel: +90 252 417 7747

Haritada Göster

Bodrum Mağaza

Konacık Mh Atatürk Blv

No:273

Tel: +90 252 363 7747

Haritada Göster